| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2000-2001 | LJ - B | J Poruba | 1336 | 69 | 70 | 139 | 24 | 22 | 19 | 4 | 1 | 3.10 | 1 | 50.36 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||||||||
| 2001-2002 | 2. liga - V | HC Sareza Ostrava | 332 | 21 | 21 | 42 | 7 | 5 | 1 | 6 | 0 | 3.80 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELJ | J Poruba | 230 | 25 | 130 | 155 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 6.52 | 0 | 83.87 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELJ – B – o udržení | J Poruba | 60 | 6 | 34 | 40 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6.00 | 0 | 85.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELJ – B | J Poruba | 170 | 19 | 96 | 115 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 6.71 | 0 | 83.48 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2002-2003 | ELJ | J Poruba | 179 | 10 | 92 | 102 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3.35 | 0 | 90.20 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELJ – B | J Poruba | 179 | 10 | 92 | 102 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3.35 | 0 | 90.20 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | Vše | 2. liga | 1 klub | 332 | 21 | 21 | 42 | 7 | 5 | 1 | 6 | 0 | 3.80 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 0 | |||
| Komerční banka extraliga juniorů | 1 klub | 409 | 35 | 222 | 257 | 8 | 8 | 0 | 8 | 0 | 5.13 | 0 | 86.38 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||||
| Liga juniorů | 1 klub | 1336 | 69 | 70 | 139 | 24 | 22 | 19 | 4 | 1 | 3.10 | 1 | 50.36 | 0 | 1 | 0 |