| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2001-2002 | LD - B | D Frýdek-Místek | 2250 | 133 | 133 | 266 | 42 | 42 | 17 | 17 | 8 | 3.55 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 6 | ||||||||||||||||||||
| 2002-2003 | ELD | D Přerov | 586 | 50 | 304 | 354 | 13 | 13 | 2 | 11 | 0 | 5.12 | 0 | 85.88 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELD – B | D Přerov | 586 | 50 | 304 | 354 | 12 | 11 | 2 | 10 | 0 | 5.12 | 0 | 85.88 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELD – B – o udržení | D Přerov | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2003-2004 | 2. liga - V | HC Frýdek-Místek | 2 | 8 | 2 | 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 240.00 | 0 | 20.00 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| 2009-2010 | 2. liga - V | HC Frýdek-Místek | 260 | 20 | 0 | 20 | 5 | 4 | 0 | 5 | 0 | 4.62 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | Vše | 2. liga | 1 klub | 262 | 28 | 2 | 30 | 6 | 4 | 0 | 6 | 0 | 6.41 | 0 | 6.67 | 0 | 0 | 0 | |||
| Extraliga dorostu | 1 klub | 586 | 50 | 304 | 354 | 13 | 13 | 2 | 11 | 0 | 5.12 | 0 | 85.88 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| Regionální liga staršího dorostu | 1 klub | 2250 | 133 | 133 | 266 | 42 | 42 | 17 | 17 | 8 | 3.55 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 6 |